Groepen 7
De kinderen in groep 7 krijgen een nieuw vak; Engels. Via de methode Take it Easy met naspreekoefeningen, filmpjes en een kleurig werkboek leren de kinderen de eerste woorden en situaties in het Engels begrijpen en bespreken.
Groep 7 staat ook in het teken van het pre-advies voortgezet onderwijs dat tijdens de ouderavond van februari met ouders en kind wordt besproken.
Natuurlijk is ook het verkeersexamen in groep 7 een belangrijke mijlpaal. Na de vele jaren verkeersles gaan de kinderen zowel theoretisch als praktisch examen doen. Veilig Verkeer Nederland (VVN) zal hierbij ondersteunen.
Wekelijks krijgen de kinderen drie keer huiswerkopdrachten. Dit zijn zowel doe- als leeropdrachten voor proefwerken.
Daarnaast krijgen de kinderen op niveau een weektaak, waaraan ze tijdens de daarvoor beschikbare uren kunnen werken.
Aan het einde van het schooljaar sluiten we het schooljaar gezellig af door met de groepen 5-6-7 op schoolreisje te gaan naar een attractiepark.